Nasz Sprzęt

Nasz Sprzęt

Kajaki

Nasze kajaki są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i doskonałej wydajności. Zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych aktywnościach na wodzie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, nasze kajaki charakteryzują się wyjątkową trwałością, dzięki czemu cieszyć się nimi można przez długie lata. Ich ergonomiczny design zapewnia optymalną stabilność oraz łatwość w manewrowaniu, co sprawia, że zarówno początkujący, jak i doświadczeni wodniacy znajdą w nich doskonałe narzędzie do odkrywania fascynujących zakątków natury.

Wiosła

Wiosła Eaglis swift- Pióro wiosła wykonane jest z fibrylonu, które stanowi połączenie polietylenu oraz włókna szklanego. Dzięki temu pióro jest twarde i nadaje się do pokonywania licznych barier zalegających na dnie rzek i jezior. Poniżej piór na drążku umocowano pierścienie z gumy, które uniemożliwiają przedostanie się wody na dłonie. Drążek wiosła wykonany jest z duraluminium co czyni go lekkim, a jednocześnie odpornym na niekorzystne warunki. Miejsca przeznaczone do chwycenia wiosła pokryto antypoślizgową warstwą.

Wiosła sprawdzają się na jeziorach oraz rzekach. Pióro jest owalne i nie długie dzięki czemu dobrze spisze się na rzecznej wyprawie. Ponadto łączenie pióra z drążkiem sprawia, że pióra można ustawić dowolnie wedle uznania – proste lub skrętne.

Kamizelki Ratunkowe

Bezpieczeństwo na wodzie jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy klientom wyłącznie kapoki najwyższej jakości. Kamizelki ratunkowe Olimp posiadają paski krokowe uniemożliwiające wypłynięciem z kamizelki osoby, która ma ją na sobie. Zapięcie na dwa pasy z klamrami. . Posiada dwa sznurki ściągające. Wypełnienie kamizelek stanowi pianka polietylenowa o zwiększonej gęstości i wyporności.